Į pradžią 

 
 
 
 
Susitikimas su poete Zene Sadauskaite
Susitikimai su poetais gali vykti ne tik bibliotekoje. Taip nutiko ir Žiežmariuose. Bibliotekininkės, norėdamos, kad su poete Zene Sadauskaite galėtų susitikti didesnis būrys vaikų, renginį organizavo MSV mokykloje-darželyje. Poetė parašė daugiau negu 40 knygų vaikams, 5 literatūrinių ir leidybinių rekordų bei 400 dainelių autorė, agentūros „Factum“ diplomą gavusi už eilėraščių knygą „Tūkstančio šviesoforų šalyje“, kurią iliustravo daugiausia knygos iliustruotojų – 180 vaikų. Dar vienas diplomas Z. Sadauskaitei suteiktas už ilgiausią Lietuvoje rankraštį – popieriaus ritinio ilgis 114 metrų.

Susitikimą pradėjo mokytojos R. Ašmenienės auklėtiniai. Bibliotekininkė supažindino su autorės biografija, jos kūrybiniais pasiekimais. O vėliau liejosi pačios poetės skaitomi eilėraščiai. Tarsi stebuklų lazdele pamojus kiekvienas galėjo tapti šarka ar vandeniniu strazdu, išgirsti pasaką  apie liežuvį. Vaikai klausė poetės, kada ji pradėjo rašyti eilėraščius, ant ko ji rašo – o rašo ji visur – ir važiuodama autobusu ant bilieto, ar ant pačios mažiausios popieriaus skiautės.

Pasibaigus renginiui, dar ilgai nesiskirstėme. Vieni pirko knygeles, kiti smalsiai apžiūrinėjo patį ilgiausią autorės eilėraščių rankraštį.

Bibliotekininkė Arina Keturkaitė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų: 1 skaityti
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.