Į pradžią 

 
 
 
 
Naujienos
2019-05-29 Skelbiamas dr. Kęstučio Urbos sudarytas sąrašas „Mokiniams rekomenduojamos knygos: 1–10 klasei“
 

Šių metų vasario mėnesį buvo išleistas žurnalo „Rubinaitis“ priedas „Mokiniams rekomenduojamos knygos: 1–10 klasei“, kurį sudarė doc. dr. Kęstutis Urba. Leidinys, kuriame rasite rekomenduojamų knygų sąrašą 1–10 klasių mokiniams – puikus orientyras tėvams, mokytojas, bibliotekininkams ir patiems vaikams bei paaugliams, ieškantiems gerų knygų.

 
2019-05-28 Dalijosi poezija, daina ir aistra kūrybaiJau 55-ąjį kartą Lietuvoje sklando poezijos paukštė. Į Zarasų viešąją biblioteką atskrido 35-ąjį kartą, dovanodama zarasiečiams ir miesto svečiams poezijos ir muzikos šventę. Tradicinėje šventėje dalyvavo poetė Nijolė Daujotytė, poetas, žurnalistas, vertėjas, redaktorius Rimantas Vanagas, poetas, dramaturgas, vertėjas Vitalijus Asovskis, taip pat svečiavosi dažna bibliotekos viešnia aktorė Dalia Jankauskaitė ir aktorius, bardas Giedrius Arbačiauskas.

 
2019-05-28 „Skaito žiežmariečiai 2019“ – dovana Mažajai kultūros sostineiGegužės pabaigoje Kaišiadorių rajono Žiežmarių bibliotekoje vyko skaitymo akcija „Skaito žiežmariečiai 2019“. Tai ketvirtoji, jau tapusi tradicine akcija, kurioje dalyvavo 275 Žiežmarių gyventojai.

 
2019-05-27 Stebuklai, patirti su viešniomis iš „Knygų šalies“Kupiškio rajono Alizavos pagrindinė mokykla įgyvendina Lietuvos kultūros tarybos dalinai finansuojamą projektą „Knygos skonis“. Gegužės 16 d. mokykloje vyko „Knygų šalies“ edukacinės valandos pradinių klasių mokiniams.

 
2019-05-27 Poezijos pavasarėlyje – Mariaus Marcinkevičiaus poezija vaikamsPralėkė vieneri metai ir Dusetų K. Būgos bibliotekoje gegužės 22 d. vėl įvyko smagios kūrybinės dirbtuvės su jau antrą kartą pas mus besisvečiuojančiais rašytoju Mariumi Marcinkevičiumi ir aktore Daiva Rudyte.

 
2019-05-22 Išgyvenusių liudininkų lūpomis


Gegužės 20 d. Zarasų viešojoje bibliotekoje lankėsi knygos ir dokumentinio filmo „Gulago partizanai“ autoriai – Goda Karazijaitė ir Paulius Saudargas. Dar praeitų metų rudenį dienos šviesą išvydo bendraautorių knyga apie niekada nepasibaigusią Laisvės kovą, apie nepalaužtą politinių kalinių dvasią, apie sukilimus Gulage, kur pirmose gretose stovėjo lietuviai ir ukrainiečiai, partizaninio pasipriešinimo dalyviai, ryšininkai, pogrindžio rezistentai, savo šalių patriotai.

 
2019-05-20 Mėgstamiausių 2018 m. vaikų ir paauglių knygų penketukai (tyrimo rezultatai)Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius kvietė visus Lietuvos moksleivius rinkti mėgstamiausių 2018 metais perskaitytų knygų penketukus. Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų ir jaunimo literatūros departamento Tyrimų ir sklaidos skyriaus specialistės išnagrinėjo visas gautas anketas ir paskelbė rezultatus.

 
 
<- Atgal 1 2  
Kitos naujienos
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.