Į pradžią 

 
 
 
 
Knygų lagaminas keliauja po Radviliškio rajono bibliotekas

Radviliškio viešojoje bibliotekoje tęsiasi 2008 metais pradėta akcija „Keliaujantis knygų lagaminas“. Tai viena iš Skaitymo skatinimo programos, kurią įgyvendina nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, akcijų. Knygų lagaminai su naujomis, spalvingomis vaikų knygomis jau aplankė  Vėriškių, Alksniupių, Žeimių, Šaukoto, Pašušvio, Kutiškių, Palonų kaimo bibliotekas. Šiemet,  balandžio 26 d., jie perduoti  Aukštelkų filialui. Taip šis filialas pradėjo 2010 metų nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę „Biblioteka yra Tavo“, atkreipiančią dėmesį į skaitymo ir bibliotekos svarbą.

Aukštelkų kaimo biblioteka, įsikūrusi vienose patalpose su Aukštelkų pagrindine mokykla, rengėsi sutikti keliaujantį knygų lagaminą. Bibliotekoje puikavosi vaikų piešinėlių paroda „Mano mylima knygelė“. Šia proga vaikai nupiešė spalvingą piešinį – knygų lagaminą, taip pat parengė meninę programėlę: vaikų teatro trupė parodė pasakos „Vištytė ir gaidelis“ inscenizaciją.

Viešosios bibliotekos darbuotojos taip pat paruošė staigmeną vaikams – kartu su knygomis atvyko vaikų mėgstamas personažas Karlsonas. Jis pristatė vaikams atvežtas knygas bei linksmino mažuosius.


Renginio akimirkos:


Alma Miknienė, Radviliškio viešosios bibliotekos vyr. metodininkė
Nuotraukos autorės

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.