Į pradžią 

 
 
 
 
Šiaurės šalių savaitė Žiežmariuose


Aktyviausios Šiaurės šalių savaitės dalyvės buvo Miglė, Gabrielė, Ingrida ir Lilijana. Nuotr. autorėsSu lapkričio mėnesio tamsiais vakarais atkeliauja ir Šiaurės šalių savaitė. Magiškoji šiaurė – tokia  šių metų Šiaurės šalių bibliotekų savaitės bendra tema. Tai tradicinė šviesos ir knygos šventė, kuri kviečia susipažinti su Šiaurės šalių literatūra, skatina skaitymą, kviečia rudens vakarais susiburti ir drauge nukeliauti į magišką knygų pasaulį.

Jau ne pirmi metai garsiniai skaitymai prie žvakių šviesos vyksta ir Kaišiadorių rajono Žiežmarių miestelio bibliotekoje. Šis renginys bibliotekoje jau tapo tradiciniu. Šiemet renginio metu bibliotekininkė vaikus supažindino su Šiaurės šalių autoriais, bibliotekoje buvo parengta literatūros paroda; šiai savaitei sukurti knygų skirtukai, plakatas bei atvirukai. Žvakių liepsna vaikus nuteikė šiltam ir nuoširdžiam bendravimui ir knygų skaitymui. Skaityti tikrai buvo ką. Mergaitės daugiausia skaitė L. Kaaberbøl knygą „Dina, gėdytojos duktė“. Aktyviausios Šiaurės šalių savaitės dalyvės buvo Miglė, Gabrielė, Ingrida ir Lilijana.

Nors Šiaurės šalių savaitė jau baigėsi, bet literatūra, kuri buvo parodoje, skaitoma ir toliau. Po šios savaitės parodų lentyna ištuštėjo, – tai reiškia, kad knyga ir skaitymas vaikų gyvenime svarbūs.

Žiežmarių filialo vyr. bibliotekininkė Arina Keturkaitė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.