Į pradžią 

 
 
 
 
Pamoka, skirta vaikų poetės Ramutės Skučaitės jubiliejui

Renginio akimirka

2011 m. spalio 25 dienos rytą Žiežmarių bibliotekininkė Arina... tapo pasakų bobute ir nuvyko į MSV (Melioracijos statybos valdyba) mokyklą-darželį. Čia ji III - IV klasių vaikams vedė netradicinę lietuvių kalbos pamoką, skirtą vaikų poetės Ramutės Skučaitės 80-mečiui.

Arina vaikams papasakojo apie poetės kūrybą. Vaikai įdėmiai klausė bobutės sekamos „Sniego pasakos“ iš R. Skučaitės knygos „Pasaką skaitau, pasaką piešiu“. Ją išklausę vaikai tapo dailininkais, nes ši pasaka – be iliustracijų. Vaikai su dideliu užsidegimu piešė, spalvino, o paskui savo piešinukus suklijavo į knygą. Koks buvo mažųjų džiaugsmas, kai jie išvydo galutinį rezultatą – savo piešiniais iliustruotą pasaką.

Tokie susitikimai su mažaisiais skatina meilę knygai, skaitymui, kūrybiniams ieškojimams. Su šiais vaikais tai jau ne pirmas renginys kartu. Dabar pasakų bobutė keliaus pas pačius mažiausius – I ir II klasių vaikus, kurie taip pat galės savo piešinukais papuošti dar vieną knygos „Pasaką skaitau, pasaką piešiu“ pasaką.

Kaišiadorių r. VB Žiežmarių filialo bibliotekininkė Arina Keturkaitė

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.