Į pradžią 

 
 
 
 
Projekto "Skaitymas visai šeimai" renginys

Į susitikimą su „Teatriuko“ trupe Pakertų kaimo bendruomenė pakvietė vaikus, tėvelius, mokytojus ir visus, besidominčius dainuojamąja poezija. Tai Pakertų bibliotekos Skaitymo skatinimo projekto „Skaitymas visai šeimai“ renginys.

„Teatriuko“ atlikėjai šiam koncertui pasirinkę Juozo Erlicko eilėraščius, apibūdino rašytoją kaip „didžiulį poetą su ūsais“, ne tik  humoristą, bet „mokantį paliesti sielą iki jos gelmių“. Aktoriai susirinkusiesiems pasiūlė dainų apie metų laikus: lietuvišką „kiaurą rudenį“, žiemos „baltą okupaciją“, liūdną dainą apie vasarą, dainas apie darbą ir kt.

Jauni aktoriai ne tik dainavo, bet ir vaidino, kartu su pakertiškiais kūrė eilėraštį. Nebuvo nuobodu nei vaikams, nei suaugusiems, visų nuotaika buvo smagi, netilo plojimai. „Teatriukas“ - profesionalių, nepriklausomų aktorių trupė, vaidinanti, dainuojanti, organizuojanti šventes vaikams ir suaugusiems visoje Lietuvoje.

„Teatriuką“ 1998 m. rudenį įkūrė trys draugai, Vilniaus Universitetą, aktoriaus-filologo specialybę baigę aktoriai - Dalia Mikoliūnaitė, Žilvinas Ramanauskas, Arturas Varnas.

Aktoriai bibliotekai padovanojo kompaktinę plokštelę, kad norintys galėtų pasiklausyti jų atliekamų kūrinių.

Kaišiadorių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos
Pakertų filialo bibliotekininkė
Jūratė Malašauskienė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų: 3 skaityti
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.