Į pradžią 

 
 
 
 
Paskelbtas penktasis Nacionalinis vaikų literatūros konkursas
2017-07-25Labdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, bendradarbiaudamas su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi bei Lietuvos Rašytojų sąjunga, paskelbė penktąjį Nacionalinį vaikų literatūros konkursą 2017.


Popieriuje atspausdintas (slapyvardžiu pasirašytas), tvarkingai susegtas, taip pat į kompaktinę plokštelę įrašytas kūrinys turi būti pateiktas iki 2017 metų spalio 1 d. Labdaros ir paramos fondo „Švieskime vaikus“ adresu Konstitucijos pr. 9-124, LT-09308 Vilnius.

Nacionalinio vaikų literatūros konkurso nuostatai.

Nacionalinio vaikų literatūros konkurso tikslai – duoti postūmį lietuvių vaikų literatūros raidai, paskatinti rašytojų ir dailininkų bendradarbiavimą, paskatinti debiutuoti naujus talentus; atnaujinti visų tipų vaikų bibliotekų fondus; remti bibliotekėlių atsiradimą darželiuose, vaikų ligoninėse, bendruomenėse ir t.t.; aktyvinti ir skatinti mažamečių vaikų domėjimąsi literatūra, norą skaityti.

Pirmųjų keturių konkursų pagalba Lietuvos mokyklas, darželius, bibliotekas, bendruomenes, ligonines, vaikų globos namus jau pasiekė beveik milijonas vaikams skirtų knygų. Kiekvienais metais konkurso laureatų knygos yra išleidžiamos nuo 13 iki 45 tūkstančių egzempliorių tiražu. Penktojo Nacionalinio vaikų literatūros konkurso apdovanojimų fondą sudaro 8000 eurų. Pirmojo, antrojo, trečiojo ir ketvirtojo konkursų laureatai Naisiuose buvo apdovanoti tautodailininko Marijaus Stošio kaldintomis gandrų statulėlėmis, kurios jau tapo tradiciniais šio konkurso apdovanojimais.

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.