Į pradžią 

 
 
 
 
Mamų klubo viešnagė Vaikų literatūros centre

2011 m. rugsėjo 29 d. Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centre viešėjo būrelis jaunų mamų su vaikučiais iš Mamų klubo, kuris veikia Prieraišiosios tėvystės centre. Mamų klubas vienija ikimokyklinio amžiaus vaikų mamas, o jo uždavinys – padėti patenkinti specifinius poreikius, susijusius su šeima ir mažylių auklėjimu.

Vaikų literatūros centro direktorė Aldona Augustaitienė viešnioms papasakojo apie ankstyvojo vaikų ugdymo svarbą, paaiškino, kaip elgtis, kad knyga nuo pat pirmųjų vaiko gyvenimo mėnesių taptų bendravimo ir lavinimo priemone. Taip pat akcentavo, kaip svarbu mokėti parinkti tinkamą knygą, atsižvelgiant į vaiko amžių,  poreikius, polinkius ir nepasiklysti knygų gausoje. Vaikų literatūros centro darbuotoja Vida Narščiuvienė ir ištikimiausias jos  pagalbininkas – lėlė Berniukas Žirniukas linksmai pasveikino vaikučius ir jų mamytes, pasitelkęs pirštukines lėles, paskaitė ir parodė  įdomių knygelių, patarė, kaip galima pačioms pasigaminti panašių lėlių.

Po renginio visi dar ilgai šurmuliavo Vaikų literatūros centre, o keletas vaikučių net tapo centro skaitytojais. Atsisveikinant dalyviai buvo apdovanoti knygų skirtukais ir knygelėmis „Skaitykime savo vaikams“. Tai vadovas tėvams, turintiems vaikų iki 6 metų, kurio leidimą inicijavo Valstybinė skaitymo skatinimo programa.Vaikų literatūros centro skaityklos vedėja Jūratė Pocienė
                                                                   Nuotraukos autorės

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.