Į pradžią 

 
 
 
 
Parodos pagal Ramutės Skučaitės eiles atidarymas
Spalio 21 d. Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centre įvyko Nacionalinės M. K. Čiurlionio menų mokyklos IV b klasės mokinių darbų parodos pagal Ramutės Skučaitės eiles „Noriu, kad pasaulyje būtų gražiau…“ atidarymas.

Vaikai – dailės darbų autoriai, atvykę su savo mokytoja Rita Abariene, – linksmai šurmuliavo Vaikų literatūros centre, dainavo ir deklamavo R. Skučaitės eilėraščius, kurie ir įkvėpė sukurti tokius spalvingus, šiltus ir išraiškingus dailės darbus. Ketvirtokai ilgai ruošėsi šiai parodai, rinko ir džiovino įvairius augalus parodoje eksponuojamiems darbams kurti, dalijosi idėjomis. Visi šie darbai yra kolektyviniai, sukurti įvairia technika – tai ir tapyba ant šilko, ir lipdyba, ir karpiniai. Kiekvienas vaikas turėjo savo užduotį ir, padedant mokytojai R. Abarienei, stengėsi ją įvykdyti kuo geriau ir kūrybiškiau.

Atsisveikinant su jaunaisiais kūrėjais, skaityklos vedėja Jūratė Pocienė už puikią parodą vaikams ir mokytojai įteikė Vaikų literatūros centro padėką.

Parodos fragmentai:

          

Skaityklos vedėja Jūratė Pocienė
Nuotraukos autorės

 

 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.