Į pradžią 

 
 
 
 
Susitikimas su poete Alma Karosaite „Genio“ pradinėje mokykloje

Gėles Almai Karosaitei
Lapkričio 19 d. Vilniaus „Genio“ pradinėje mokykloje įvyko poetės Almos Karosaitės susitikimas su III-IV klasių mokiniais. Vaikai, laukdami šios dienos, kuri tapo tikra švente, iš anksto jai ruošėsi – skaitė A. Karosaitės poeziją, iliustravo labiausiai patikusius eilėraščius. Vėliau piešinius susegė į aplanką ir padovanojo poetei. Mokytoja Danguolė Baronienė surengė A. Karosaitės eilėraščių skaitovų konkursą, kurio nugalėtojai deklamavo eiles susitikimo metu.

Mokiniai savo mylimai poetei iš anksto buvo paruošę ir į pintinėlę sudėję  daugybę klausimų. Juos domino ir kada buvo parašytas pirmasis eilėraštis, kur prabėgo poetės vaikystė, ir kaip tapti poetu.Visi norėjo gauti poetės autografą

Kai kurie mokiniai prisipažino, jog ir patys mėgina rašyti eilėraščius. Trečiokė Marta padovanojo A. Karosaitei savo kūrybos eilėraštį. Susitikimo metu gimė idėja surengti mokinių poezijos šventę, nes mokykloje yra nemažai vaikų, kurie mėgina kurti eilėraščius. Poetę tai labai sujaudino ir sudomino, todėl ji pasiūlė įsteigti net specialų prizą ir, žinoma, dalyvauti šventėje.

Pabaigoje mokiniai sustojo į eilę autografų. Kas neturėjo poetės knygų, tiesė jai pasiekimų knygeles. Visi norėjo su Almos Karosaitės parašu parsinešti bent dalelę šios šventės džiugesio.


Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centro skaityklos vedėja
Jūratė Pocienė
Nuotraukos autorės

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.