Į pradžią 

 
 
 
 
Naujienos
2017-09-01 Atgarsiai iš vaikų literatūros kongreso „Tikri ir netikri vaikai: vaikų literatūros ir vaikystės studijų sandūros“


Tarptautinė vaikų literatūros tyrėjų asociacija (International Research Society for Children\\\'s Literature / IRSCL) nuo pat įkūrimo 1970 m. siekia palaikyti ir skatinti vaikų literatūros tyrimus visame pasaulyje. O kas dvejus metus vykstantis asociacijos kongresas tampa proga susipažinti su kolegomis, pasidalyti naujausiais tyrimais bei idėjomis, inicijuoti bendradarbiavimą ir naujus tyrimus, kongrese sprendžiami literatūriniai, tyrimų metodų, prieigų bei tarpdisciplininiai klausimai.

 
2017-08-30 Viešosios ir mokyklų bibliotekos ieškos sąlyčio ir integracijos


 

Kultūros ministrė Liana Ruokytė-Jonsson susitikime su švietimo ir mokslo ministre Jurgita Petrauskiene sutarė dėl mokyklų bibliotekų veiklos koncepcijos ir paskirties peržiūrėjimo.

 
2017-08-21 „Rubinaičio“ 2-ąjį numerį jau galite skaityti internete 
 
„Rubinaitis“ – žurnalas apie vaikų knygas, atspindintis Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriaus misiją. Tai vienintelis tokio pobūdžio leidinys Lietuvoje, skirtas mokytojams, bibliotekininkams, literatūros tyrėjams, rašytojams, iliustruotojams, leidėjams, tėvams ir studentams. Žurnalas išleidžiamas kiekvieno ketvirčio pradžioje, o vėliau publikuojamas internete. 

 
2017-08-03 Agnė Grinevičiūtė. Virginija Cibarauskė: „Kūryba man – kasdienybės antrininkė“


 
„Išleisti knygą, kaip ir dalyvauti įvairiuose poetiniuose renginiuose ar skaitymuose, nebuvo mano tikslas. Pačios tekstų, kurie patiko, susikaupė, kai jau studijavau magistrantūroje. Tuomet kelis kartus dalyvavau „Pirmosios knygos“ konkurse. Jo nelaimėjusi padėjau rankraštį į stalčių, ir čia jis pragulėjo iki šių metų. Tuomet supratau, kad labai aiškiai žinau, ką noriu pasakyti ir kaip knyga turi atrodyti“, – apie tai, kaip gimė poezijos knyga „Antrininkė“, pasakoja literatūros kritikė Virginija CIBARAUSKĖ. Ji tiksliai nepamenanti, kada pradėjo rašyti – veikiausiai tai galėjo nutikti paauglystėje ar net vaikystėje.

 
2017-07-26 Ievos Simonaitytės literatūrinės premijos konkursas

UAB „Mūsų laikas“ ir Klaipėdos apskrities viešoji I. Simonaitytės biblioteka (Ievos Simonaitytės literatūrinės premijos steigėjai) skelbia konkursą pelnyti 2017 m. Ievos Simonaitytės premiją.

 
2017-07-25 Paskelbtas penktasis Nacionalinis vaikų literatūros konkursasLabdaros ir paramos fondas „Švieskime vaikus“, bendradarbiaudamas su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi bei Lietuvos Rašytojų sąjunga, paskelbė penktąjį Nacionalinį vaikų literatūros konkursą 2017.

 
 
<- Atgal 1 2  
Kitos naujienos
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.