Į pradžią 

 
 
 
 
Knygų vaikams pristatymas Krikščionių mokykloje

Renginį vedė Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centro darbuotoja Vida Narščiuvienė. Jūratės Pocienės nuotraukaRugsėjo 23 d. privačioje Vilniaus krikščionių mokykloje įvyko naujų knygų vaikams pristatymas „Knygelių karalystėje“. Renginį vedė Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centro darbuotojos Vida Narščiuvienė ir Jūratė Pocienė. Salėje susirinkę I-IV klasių mokiniai turėjo galimybę ne tik pasiklausyti pasakojimų apie naujausias ir įdomiausias knygeles vaikams, bet ir jas pavartyti. Knygų pristatyme dalyvavo buvusio lėlių teatro „Berniukas Žirniukas“ lėlės – ištikimiausios V. Narščiuvienės palydovės ir pagalbininkės – katinas Herkulas, Varna ir, žinoma, pats Berniukas Žirniukas, kuris linksmai pasveikino vaikus bei pakvietė į Knygų karalystę. V. Narščiuvienė ne tik supažindino su naujausiomis knygelėmis, bet ir pamokė vaikus, kaip patiems pasigaminti lėlių.

Renginyje buvo pristatyta pirmą kartą lietuvių kalba išleista švedų rašytojos Tove Jansson knyga apie trolius Mumius „Mažieji troliai ir didysis potvynis“, suomių rašytojo Teemu Saarinen „Troliai Mumiai ir stebuklų metas“, naujausia poetės Ramutės Skučaitės knyga „Žaidžiu lietuvišku žodžiu“ ir Kęstučio Kasparavičiaus knyga „Mažoji žiema“.

Renginio pabaigoje vaikai smalsiai vartė knygutes,  apžiūrinėjo įdomiausių knygelių mini parodėlę. Visi renginio dalyviai buvo apdovanoti knygų skirtukais ir pakviesti apsilankyti Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centre.

Nuotraukų galerija:


Vaikų literatūros centro skaityklos vedėja Jūratė Pocienė
                                                                  
Nuotraukos autorės

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.