Į pradžią 

 
 
 
 

Archyvas

  2018   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2018-08-23  Vienuoliktoji eiliuoto žodžio ir dainos šventėTikriausiai daugelis zarasiškių pritars, kad vienas didžiausių ir laukiamiausių renginių bibliotekoje yra „Nakties skaitymai“. Kūrybinė išraiška, jaukus muzikavimas, gaivi rugpjūčio nakties ramybė ir vėl kvietė klausytoją leistis į intriguojančių improvizacijos vingių kupiną kelionę.

2018-08-23  Paskelbti 2017 m. populiariausių bibliotekose autorių ir knygų dešimtukaiAsociacija LATGA Kultūros ministerijai pateikė kompensacinio atlyginimo paskirstymo už knygų ir kitų leidinių panaudą bibliotekose ataskaitą. Remiantis jos duomenimis, tradiciškai buvo sudaryti populiariausių bibliotekose autorių ir knygų dešimtukai.

2018-08-22  Knygos kelias II festivalyje „Basomis“
Rugpjūčio pirmąjį šeštadienį Antalieptės festivalyje „Basomis“ vyko renginys „Tu gali sukurti knygą Antalieptėje“. Tai Zarasų viešosios bibliotekos projekto „Kūrybinių improvizacijų ciklas „Knygos kelias II“ Zarasų viešojoje bibliotekoje ir padaliniuose“ dalis.

2018-08-21  „Kai nustojame skaityti, nustojame rūpintis savimi“
Artėjant knygos šventei Zarasuose –„Nakties skaitymams“ ir „Mažajai knygų mugei“ – pasidalyti mintimis apie skaitymą atvyko filosofijos daktaras, žurnalistas, knygų sudarytojas, Lietuvos Respublikos Seimo narys Andrius Navickas.

2018-08-20  Neringa Butnoriūtė. Be penkių literatūraDebiutinėje Mariaus Povilo Elijo Martynenko knygoje „Be penkių pasaulio pradžia“ publikuojami „tikrovės radinėliai“ – tinklaraščio praeis.org ir slemo vakaruose skambėję tekstai. Tai atvejis, kai autoriaus veikla pelnė žinomumą anksčiau nei buvo išleista knyga, o jai pasirodžius – liaupsių, jaunesnės kartos pasekėjų slemo vakaruose ir įvairiausių titulų (kartos pranašo, kartos balso1 ir pan.). Debiutinei knygai – tai nemenkas nuopelnas, tad įdomu, kas formuoja fenomeną ir žavi kitus.

2018-08-20  Bus renkami šių metų Jotvingių ir Jaunojo jotvingio premijų laureatai


 
Kultūros ministerija kviečia teikti siūlymus 2018 metų Jotvingių ir Jaunojo jotvingio premijoms gauti. Jotvingių premija skiriama kasmet už per pastaruosius dvejus metus išleistą geriausią poezijos knygą, skaičiuojant nuo vieno Poetinio Druskininkų rudens festivalio iki kito.

2018-08-20  Diskusija „Vaikų literatūrinio ugdymo tradicijos šeimoje“Skaitykla „Vilnius skaito“, bendradarbiaudama su „15min Knygos“, tęsia renginių ciklą – pokalbius, diskusijas su garsiais autoriais ir kitais su literatūra susijusiais žmonėmis. Antrame ciklo renginyje, į kurį kviečiami visi neabejingi literatūrai, vyks diskusija apie literatūrinio ugdymo svarbą šeimoje.

 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.