Į pradžią 

 
 
 
 
Rytmetis „Biblioteka – knygų šventovė“

2011 m. sausio 27 d. Nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centre įvyko rytmetis „Biblioteka – knygų šventovė“, kuriame dalyvavo Vilniaus vaikų darželio „Beržynėlis“ priešmokyklinės grupės auklėtiniai.

Vaikų literatūros centro bibliotekininkė Nijolė Simaškevičiūtė papasakojo vaikams apie mūsų biblioteką ir jos svarbą, parodė gražiausias knygeles, supažindino su bibliotekos taisyklėmis ir pakvietė mažuosius tapti mūsų skaitytojais. Taip pat renginio vedėja  kalbėjo apie knygos reikšmę, juk knyga – tai ne tik žinių šaltinis, bet ir džiaugsmas sielai. Vaikai susidomėję vartė spalvingas knygas, žavėjosi iliustracijomis.

Atsisveikinant jie buvo apdovanoti Skaitymo skatinimo akcijos ženkliukais ir knygų skirtukais, o kad greičiau išmoktų skaityti, dovanų gavo Lietuvos tūkstantmečiui paminėti išleistą leidinį „Lietuviška abėcėlė“. Tai knyga su iškylančiais ir judančiais raidžių modeliais.Vaikų literatūros centro bibliotekininkė Nijolė Simaškevičiūtė papasakojo vaikams apie mūsų biblioteką ir jos svarbą Vaikai susidomėję vartė spalvingas knygas, žavėjosi iliustracijomis Vaikai su auklėtojomis

                                                                                                  

                                                                                                               Vaikų literatūros centro skaityklos vedėja Jūratė
 Pocienė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.