Į pradžią 

 
 
 
 
Siaubo nunešti! (nuo „Drakulos“ iki „Saulėlydžio“)


Panevėžio „Minties” gimnazijos biblioteka visus pirmokus ir antrokus pakvietė į renginį SIAUBO NUNEŠTI! (nuo „Drakulos“ iki „Saulėlydžio“). Skaityklos aplinka atrodė gana baugi, niūri ir tamsi.

Skaitykloje buvo eksponuojami gimnazistų piešiniai, kuriuose nupiešti knygų viršeliai ir įsimintiniausios filmų scenos. Piešiniai buvo dideli, todėl darė stiprų įspūdį, o juos papildė reklaminiai filmų plakatai. Renginys buvo nuostabus, nes bibliotekininkės pristatė garsiausias siaubo knygas apie vampyrus, kaip antai: B. Stoker „Drakula“, Ch. Harris „Mirusios širdys“, I. Edelfeldt „Šešėliai veidrodyje“, A. Rice „Interviu su vampyru“, St. Meyer „Saulėlydis“.

Bibliotekininkės, pasakodamos apie mitines būtybes ir šias knygas, parodė mums skaidrių bei keletą ekranizacijų. Porą ištraukų suvaidino gimnazijos mokiniai. Ištraukos buvo tikrai įdomios, gimnazistų vaidyba įtaigi.

Renginys pavyko, buvo tikrai verta jame apsilankyti. Sužinojome daugiau apie siaubo literatūrą ir tamsųjį pasaulį, panorome skaityti siaubo knygas. Dėkojame bibliotekininkėms už nuostabų renginį ir tikimės tokių daugiau.Skaityklos aplinka atrodė gana baugi, niūri ir tamsiRenginys buvo nuostabus, nes bibliotekininkės pristatė garsiausias siaubo knygas apie vampyrusPorą ištraukų suvaidino gimnazijos mokiniai


Tomas Šinkūnas, Goda Banytė
Panevėžio „Minties“ gimnazija, 1d klasė
Nuotr. autorių

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.