Į pradžią 

 
 
 
 
Popietė su Zita Gaižauskaite Pakertų bibliotekoje

Pakertų bibliotekoje svečiavosi žinoma ir vaikų mylima poetė Zita Gaižauskaitė. Į susitikimą su rašytoja atvyko Žiežmarių vidurinės mokyklos Pakertų pradinio ugdymo skyriaus mokiniai su mokytojomis O. Račiūniene ir A. Barnackiene, taip pat Pakertų lopšelio-darželio mažieji bibliotekos lankytojai su direktore J. Medževičiene  ir auklėtoja O. Žvirbliene.Poetė Zita Gaižauskaitė Pakertų bibliotekoje


Vaikus šnekino ir savo eiles skaitė poetė, prisistačiusi Velykų bobute, ateinančia pas vaikus tik vieną kartą per metus, prieš Šv. Velykas. Mažuosius užbūrė Velykų bobutės vaidyba ir bendravimas. Jie noriai kartu vaidino, deklamavo eiles, kalbėjosi, dalyvavo eilėraštuko apie varlę inscenizavime.

Labai gražiai poetė kalbėjo ir apie knygas, kurias reikia mylėti, skaityti, liesti, glostyti ir glausti prie širdelių. Pasak poetės, neskaitomos knygos raidės virsta ašarėlėmis. Kartu su poete vaikai dėkojo Tėvynei, pasižadėjo puoselėti lietuvių kalbą. „Mūsų kalba yra pati gražiausia, lyg paukščių čiulbėjimas, Mylėkit, gerbkit ir neleiskit niekam trypti gimtosios kalbos“, – sakė poetė.

Popietei pasibaigus mažieji bibliotekos skaitytojai galėjo įsigyti Z. Gaižauskaitės knygelių ir gauti jos autografą.


Kaišiadorių rajono VB Pakertų filialo bibliotekininkė Jūratė Malašauskienė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.