Į pradžią 

 
 
 
 
Skaitymai ant Ukmergės piliakalnio

2008-ieji - SKAITYMO METAI. Skaitymai ant Ukmergės PiliakalnioLietuva – gera šalis. Nei čia potvynių būna, nei žemės drebėjimų. Einant per pievą nereikia bijoti kobrų, o miške – smauglių... Žmonių netyko tigrai ir leopardai. Netgi musės cėcė nėra. Vasaromis neišdžiūsta žemė, žiemomis neužpusto trobų. Ideali šalis Lietuva. Taip ramu čia ir lengva gyventi. Nėra kitos tokios šalies.

Š.m. balandžio 24 d. Ukmergės Dukstynos pagrindinės mokyklos 5 d klasės mokiniai kartu su savo lietuvių kalbos mokytoja Rasa Žemaityte ir popamokinės veiklos koordinatore, bibliotekininke Violeta Makauskiene ėjo į piliakalnį, kur skaitė eiles apie savo gimtąjį kraštą.Pakeliui mokiniai aplankė Vlado Šlaito ir Vaikų bibliotekas. Bibliotekininkėms įteikdami pačių padarytas gėlytes, skirtas Skaitymo metams, palinkėjo daug skaitytojų ir tuo pačiu pasveikino su praėjusia profesine švente.

Saulutė tą dieną nepagailėjo spindulių. Suteikė vaikams džiaugsmo. O ir eilės liejosi iš širdies. Vaikai ne tik kalbėjo apie savo gimtąjį kraštą, bet ir žaidė lietuvių liaudies žaidimus, dainavo dainas.


Na, metas kilti... Iki kito karto...
Grįžtu laukais... Čia visko tiek mačiau...
Kelionė man šį kartą neapkarto...
Ir liko širdyje dabar kur kas šilčiau...

 

 

Informuoja Dukstynos pagrindinė mokykla

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.