Į pradžią 

 
 
 
 
Šventė Miežiškiuose

Panevėžio rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Miežiškių filialas ir Miežiškių kultūros centras surengė poetės Solveigos Skaudinės-Ska pirmosios poezijos knygos „Laimės taupyklė“ (iliustruotojas panevėžietis fotografas Andrius Repšys) pristatymą ir dailininkės Milenos Marcinkevičiūtės-Mili parodos „Katinai“ atidarymą.

Pristatydama savo pirmąją poezijos knygą, S. Skaudinė-Ska dėkojo visiems prisidėjusiems, kad šis rinkinėlis patektų į skaitytojų rankas. Prie žvakių šviesos autorė skaitė savo kūrybos eilės.

Parodoje „Katinai“ atsispindi netradicinis tapytojos Milenos Marcinkevičiūtės-Mili žvilgsnis į katinus. Tarp eksponuojamų darbų nėra nė vieno panašaus: skiriasi paveikslų fonai, kačių spalva, jų pozos. Dailininkės paveikslai ryškūs ir traukiantys akį.

Poetė S. Skaudinė-Ska ir dailininkė M. Marcinkevičiūtė-Mili renginio metu žiūrovams išdalino popieriaus lapus ir paprašė, kad kiekvienas sukurtų po eilėraštį ir nupieštų po katiną. Visi piešė, kūrė eiles. Buvo įdomu stebėti, kaip kūrybiniu procesu užsidegė tėčiai, mamos su vaikais, seneliai su anūkais.

Pačių įdomiausių eilių autoriai buvo apdovanoti poetės įsteigtais prizais, o dailininkė kūrybingiausius piešinių autorius apdovanojo savo kūrybos darbais. Taip pat dailininkė visus dalyvius apdovanojo ant kaštonų nupieštais katinais.

Po renginio buvo galima įsigyti eksponuojamų dailininkės darbų bei pristatytą knygą.


Nuotraukų galerija:


     
 Iš kairės: Solveiga Skaudinė-Ska ir Milena Marcinkevičiūtė-Mili    


Miežiškių filialo vyr. bibliotekininkė Violeta Karklytė
Nuotr. autorės


 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.