Į pradžią 

 
 
 
 
Naujausių knygų pristatymas

Rugsėjo 1 d. Nacionalinės M. Mažvydo bibliotekos Vaikų literatūros centro darbuotojos Vida Narščiuvienė ir Jūratė Pocienė Vilniaus nevalstybiniame SOS darželyje į Mokslo ir žinių šventę susirinkusiems vaikams ir jų tėveliams pristatė naujausias 2010 m. išleistas knygas mažiesiems.

Vaikai su didžiausiu susidomėjimu stebėjo, kaip išradingai ir linksmai apie knygas pasakoja V. Narščiuvienės „pagalbininkės“ – „Berniuko Žirniuko” teatro lėlės – pelytė Cycė, katinas Herkulas, varna Kranksė ir, žinoma, berniukas Žirniukas.

Renginio metu vaikams, jų tėveliams ir auklėtojoms buvo pristatytos septynios knygos. Tai M. Mahy eilėraščių ir pasakėlių knyga „Nuostabioji aš!”; R. Bilinsko „Svečiuose pas Murklį” – linksmas pasakojimas apie draugystę; Vytauto V. Landsbergio knyga „Kaip pelytė Zita žmogumi pavirto”, kurios herojai sprendžia rimtas ir sudėtingas žmonijos problemas: gelbsti pasaulį nuo teroristų bombos; M. Majaluoma „Tėti, eime grybauti!” – linksmi pasakojimai apie patrakusios šeimynėlės nuotykius; A. Havukainen ir S. Toivonen „Keistieji Tato ir Pato išradimai” ir „Tatas ir Patas renkasi darbą”, kuriose pasakojama apie profesijas bei buitį palengvinančius fantastiškus išradimus. Taip pat buvo pristatyta skaitinių knyga „Jums, maži ir didesni” skirta auklėtojoms. Joje pateikiami lietuvių tautosakos ir literatūros kūrinėliai ikimokyklinukams.

Šis knygų pristatymas sukėlė didelį vaikų ir jų tėvų susidomėjimą, jie teiravosi, kur būtų galima šias knygeles paskaityti ar įsigyti.Berniukas Žirniukas. Nuotr. Jūratės Pocienės Varna Kranksė. Nuotr. Jūratės Pocienės Pristatymas sukėlė didelį vaikų ir jų tėvų susidomėjimą. Nuotr. Jūratės Pocienės


                                                                                                                                                      Jūratės Pocienės informacija

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.