Į pradžią 

 
 
 
 
Ne tik skaito, bet ir kuria


Kad vaikai mėgsta ir skaito pasakas - niekas neabejoja. Bet kad kurtų ir dar tas pasakas užrašytų, tai pasitaiko retai.

Panevėžio "Verdenės" pagrindinės mokyklos 3a klasės mokiniai, savo mokytojos Rasos Putauskienės paraginti, atsiliepė į "Gimtinės" laikraštyje išspausdintą skelbimą, kvietusį vaikus kurti ir užrašyti pasakas ir taip tapti pasakų knygos autoriais.
Šios pasakos gimė labai greitai: vos per porą mėnesių išleista knygelė pavadinimu "Lietuvos vaikų pasakos" (Leidykla "Kalendorius", 2008). Ši knyga  gegužės mėnesį Valstybiniame  Kauno lėlių teatre ir buvo pristatyta visiems knygelę kūrusiems. Šiame renginyje dalyvavo mūsų mokyklos trečiokės Kamilė Aleknaitė, Rugilė Dobradziejutė, Ieva Karalevičiūtė, Aistė Stasevičiūtė. Tai jų parašytos pasakos vertinimo komisijos buvo atrinktos kartu su kitų vaikų parašytomis pasakomis ir  dabar  puikuojasi naujutėlaitėje knygelėje, kurioje tilpo 71 pasaka.


Jaunosios kūrėjos knygą "Lietuvos vaikų pasakos" pristatė savo klasės draugams ir kitiems mokyklos bibliotekos skaitytojams. Visi domėjosi ir džiaugėsi nauja knyga ir tuo, kad  dar būnant vaiku galima tapti mažuoju rašytoju.

 

 


 Informuoja Birutė Tylienė, bibliotekos vedėja
Nuotr. autorės

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.