Į pradžią 

 
 
 
 
Vakaras tarp knygų

Tai buvo gražiausias 2008-ųjų - Skaitymo metų užbaigimo renginys, kurio metu padėkota geriausiems skaitytojams, kūrėjams, savo  idėjomis ir darbais prisidėjusiems bei suteikusiems Ventos miesto bibliotekai daug  malonių akimirkų. Kartu su Ventos gimnazijos bibliotekininke E.Šimkiene pasidžiaugta  jaunaisias skaitytojais. Visiems geriausiems įteiktos dovanėlės.

Bibliotekos skaitytojams ir svečiams pristatyta gausi  naujų  knygų siunta, kuri nupirkta už lėšas, surinktas konsultaciniam  referendumui dėl Ignalinos atominės elektrinės darbo pratęsimo viešinti, buvo galima apžiūrėti knygas kitaip, kurios dalyvauja  metų knygos rinkimuose. Pasidžiaugta  jauno kūrėjo, Ventos gimnazisto  Martyno Barzdelio  dailės darbais. Akmenės rajono savivaldybės Viešosios bibliotekos direktorė padovanojo  M.Jovaišos fotoalbumą „Neregėta Lietuva“.

Gražių romansų renginio dalyviams padovanojo „Akmenės vyrai“, debiutavo  Ritos Šimkutės vadovaujamos merginos.

Ventos miesto bibliotekoje  tą vakarą buvo šilta nuo gerų žodžių ir gėlių, pagarbos knygai, kalbai. Skaitymo metai buvo gražūs ir pilni netikėtumų  visai Ventos bendruomenei.

Informuoja Roma Miltinienė
Akmenės raj. savivaldybės Viešosios bibliotekos
Ventos miesto bibliotekos – filialo padalinio vadovė

RENGINIO NUOTRAUKOS:
Koncertuoja Akmenės vyrai
Martynas
Renginio svečiai ir dalyviai
Šokėjos

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.