Į pradžią 

 
 
 
 
„Skaito žiežmariečiai 2019“ – dovana Mažajai kultūros sostinei
2019-05-28Gegužės pabaigoje Kaišiadorių rajono Žiežmarių bibliotekoje vyko skaitymo akcija „Skaito žiežmariečiai 2019“. Tai ketvirtoji, jau tapusi tradicine akcija, kurioje dalyvavo 275 Žiežmarių gyventojai.


 

Renginyje dalyvavęs jauniausias skaitytojas – vos 2 mėnesių Martynas, o vyriausioji – 65-erių Vanda. Tyloje skaitėme 15 minučių, buvo apdovanoti geriausi skaitytojai, daugiausiai skaitančios klasės.
 


Idėja užauginti stilizuotą ąžuolą, skirtą mažajai kultūros sostinei Žiežmariams, pavyko. Miestelio bibliotekoje gaminome ąžuolo lapus ir visa bendruomenė pradėjo „auginti“ savo medį. Tikimės, kad rudens pabaigoje jis bus didelis ir tvirtas. Kaip medis atrodo, galėjome pamatyti skaitymo akcijos metu.

Renginio pabaigoje visus linksmino ir dainomis džiugino Flintas. Dėkojame pelytei Minei (Šeimos šventės svečias) už smagiai pravestą renginį. Ačiū rėmėjams – Žiežmarių seniūnei Editai Kerdokienei, leidyklai „Nieko rimto“, Kaišiadorių turizmo ir verslo informacijos centrui, Kaišiadorių viešajai bibliotekai.
 

Arina Keturkaitė, bibliotekininkė
Nuotr. Miglės Zujutės

Bibliotekų naujienos.

 

 

 

 

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.