Į pradžią 

 
 
 
 
Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginys Žiežmarių bibliotekojeKeturioliktoji Šiaurės šalių bibliotekų savaitė, kurios tema „Humoras šiaurėje“ neaplenkė ir Žiežmarių miestelio bibliotekos. Vieną rytą vaikai atėję į biblioteką nustebo radę... žvakių šviesoje jų laukiančią bibliotekininkę Ariną. Tyliai ir labai susikaupę vaikai sėdo prie stalų, ir kaip buvo nustebinti, kad ta tyla buvo tik išdaiga, nes jų laukė smagi, nuotaikinga popietė su A.C. Vestly apysakos „Mortenas, senelė ir Martė“ garsiniu skaitymu.

Šios knygos pasakoriumi tapo Lukas, kuris vaikams skaitė apysakos ištrauką, o jie piešė savo „Smagiausią pokštą“. Kaip tik vaikai nepokštauja... Tai įsilipę į medį, tūno valandų valandas, tai gąsdina brolį ar savo augintinę pelytę, mokosi lipti laiptais ar  paslepia mamos akinius. Kai kurių vaikų humoras (šiaudų deginimas, kritimas nuo sūpynių, brolio ar sesės gąsdinimas) laimė, baigėsi sėkmingai.

Vaikų piešiniai papuošė biblioteką, o knygą A.C. Vestly (dar vadinamą norvegų Astrida Lingren) „Mortenas, senelė ir Martė“ vaikai parsinešė į klasę, ir baigs ją perskaityti. Mokytoja A. Kavaliauskienė palinkėjo vaikams pamilti skaitymą, lankyti biblioteką, ne tik bendrauti virtualiai.

Žiežmarių bibliotekininkė Arina Keturkaitė

 

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.