Į pradžią 

 
 
 
 
Jubiliejinis skirtukas

Piešinių parodaŠiais metais Trakų rajono viešoji biblioteka švenčia 70 metų jubiliejų. Šia proga vykdant projektą „Trakų viešajai – 70“, kurį finansavo Trakų rajono savivaldybė, bibliotekoje parengtos literatūros bei meno parodos iš kraštotyros fondo „Knygos su  autografais. Kolekcija 1940-2010“ ir „Trakai vakar ir šiandien“.

Taip pat Vaikų literatūros skyriuje rugsėjo-lapkričio mėnesiais buvo surengta piešinių paroda-konkursas „Ateities biblioteka. Knyga, kompiuteris ir aš“. Gražiausias ir įspūdingiausias piešinys papuošė Vaikų literatūros skyriaus knygų skirtuką.Piešinio autorė Kotryna Mikučionytė, 4c klasė

Sulaukėme net 60 originalių, gražių ir spalvingų piešinių. Už piešinius dėkojame Trakų pradinės mokyklos 2a klasei ir auklėtojai Ramunei Bikauskienei, 2b klasei ir auklėtojai Ginai Taškuvienei bei 4c klasės moksleiviams ir auklėtojai Rasai Lietuvninkienei, o ypač Kotrynai Mikučionytei, kurios piešinys ir puošia bibliotekos jubiliejinį knygų skirtuką. Kotryna ne tik gražiai piešia, bet ir daug skaito vaikų bibliotekoje. Šią vasarą ji buvo viena iš penkių skaitytojų, kurie per atostogas perskaitė daugiausiai knygų.

Dėkojame visiems dalyvavusiems moksleiviams ir jų auklėtojoms, nes jūsų piešiniai – mums pati gražiausia dovana.


Ugnė Karpovičienė, Vaikų literatūros skyriaus vyr. bibliotekininkė

 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.