Į pradžią 

 
 
 
 
Knyga – ištikimiausias draugas


Zarasų rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Turmanto padalinys šiemet irgi prisidėjo prie akcijos „Metų knygos rinkimai“ ir kartu su Turmanto pagrindine mokykla dalyvauja vaikų ir paauglių Metų knygų rinkimuose. Knygų paaugliams penketuką biblioteka jau gavo.

Vyko knygų pristatymas, kuriame dalyvavo būrelio „Kūrybos paslaptys“ nariai su mokytoja Giedre Mičiūniene. Bibliotekininkė papasakojo vaikams apie akciją „Metų knygos rinkimai 2010“, aptarė  paauglių knygų penketuką, trumpai papasakojo kiekvienos knygos turinį ir apie jų autorius.

Visos penkios knygos vaikams labai patiko. Jie pažadėjo perskaityti ir aktyviai balsuoti už jiems labiausiai patikusią knygą. Vaikai ir mokytoja buvo raginami balsuoti grupėmis ir klasėmis. Vėliau bus organizuota popietė, skirta knygai, daugiausiai surinkusiai paauglių balsų. Vaikai vaidins ištraukas iš patikusios knygos.

Artimiausiu metu biblioteka turi gauti ir vaikiškų knygų penketuką. Knygų pristatymą planuojame organizuoti Turmanto pagrindinėje mokykloje.Turmanto bibliotekos vedėja Jelena Gurskaja
Nuotraukos Giedrės Mičiūnienės

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.