Į pradžią 

 
 
 
 

Archyvas

  2020   
Sausis Vasaris Kovas
Balandis Gegužė Birželis
Liepa Rugpjūtis Rugsėjis
Spalis Lapkritis Gruodis
 
2020-02-27  Skelbiami žurnalo „Rubinaitis“ 2019 m. 4-ojo numerio tekstai„Rubinaitis“ – žurnalas apie vaikų knygas, vienintelis tokio pobūdžio leidinys Lietuvoje, skirtas mokytojams, bibliotekininkams, literatūros tyrėjams, rašytojams, iliustruotojams, leidėjams, tėvams, studentams ir visiems, besidomintiems vaikų literatūra.

2020-02-25  Aldonai Liobytei – 105


„Kovoje dėl vaiko sielos visų pirma prabyla literatūra, nes žodžio menas įtaigiausiai veikia vaiko vaizduotę. Vaikų literatūra yra vienas iš svarbiausių veiksnių, apsprendžiančių ateinančios kartos meilę knygai, jos literatūrinį skonį, jos santykį su savo gyvenamu metu“, – taip 1962 metais straipsnyje „Vaikų meilė ir literatūra“ rašė aktorė, mokytoja, redaktorė, leidėja, vertėja, rašytoja Aldona Liobytė. Kaip, kokiu keliu jos ateita iki tokio suvokimo ir tikėjimo?

2020-02-13  21-oji Vilniaus knygų mugė verčia naują puslapįAtšventusi savo dvidešimtmetį, 2020-uosius metus Vilniaus knygų mugė pasitiks su Jono Meko mintimi „Gyventi reikia be formulių, reikia būti atviram“. Mugė verčia naują puslapį ir kviečia ieškoti naujų atvirų saviraiškos formų, eksperimentuoti, kurti tai, kas aktualu, įdomu ir svarbu kiekvienam iš mūsų.

 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.