Į pradžią 

 
 
 
 
Pasakos „Švarkas ir kepurė“ kūrimas

Mokykla ir biblioteka – tai vietos, kurių veikla neįmanoma be knygos; ir gražu, kai jos bendradarbiauja. Tokio bendradarbiavimo rezultatas – susitikimas su rašytoju. Bet ne bibliotekoje. Tai pabandėme padaryti mokykloje, tarp vaikų šurmulio, skambučių į pertraukas.

Šiam susitikimui įvykti tereikėjo vienos bibliotekininkės parašyto laiško leidyklai „Nieko rimto“, „Laimiuko“ veidui Sauliui Valužiui, kuris prieš keletą metų lankėsi miestelio bibliotekoje. Ir didelio noro susipažinti su rašytoju, dailininku ir muzikantu Pauliumi  Juodišiumi. Autorius atvyko nešinas pilnu krepšiu pieštukų, minčių ir idėjų. Ir prasidėjo pasakos kūrimas. Jos kūrime dalyvavo  vaikai,  bibliotekininkės ir mokytojos. Smagu buvo žiūrėti, kaip vaikai piešė Pabaisiuką, kuris gyveno pabaisų miške. Jis buvo pavadintas  Kiauliamusės vardu, o vėliau jam sukūrėm draugą poetą Bucikiuką, kurio nosis buvo kaip pieštukas. Suklijavus visus vaikų piešinius, gavosi pasaka-rūbas „Švarkas ir kepurė“, kuriuo pasipuošė pats dailininkas Paulius. Dabar šis gražus švarkas ir dar gražesnė kepurė puošia miestelio biblioteką.

Renginio metu gitara grojo pats Paulius Juodišius, o vėliau paskambinti gitara galėjo ir vaikai. Buvo linksma, smagu ir labai įdomu patiems pamatyti ir prisidėti prie šios pasakos kūrimo.
 
Nuotraukose - renginio akimirkos:


Akimirka iš renginio

Kaišiadorių VB Žiežmarių filialo bibliotekininkė
Arina Keturkaitė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.