Į pradžią 

 
 
 
 
Skaitymo virusas Šiauliuose

Dalyviai pasiruošę skelbti Skaitymo Epidemiją

Šiuo metu, kai lietuvius krečia Pekino olimpiados karštligė, Šiauliuose įsisiautėjo skaitymo virusas. Šiaulių apskrities Povilo Višinskio viešosios bibliotekos Vaikų literatūros  skyriaus skaitytojai lemiamų krepšinio rungtynių su Kinijos varžovais metu sėdėjo ne prie televizijos ekranų, o rinkosi į biblioteką aptarti vasaros programos „Skaitymo virusas“ rezultatų. Į inicijuotą projektą įsijungė ir daugiau apskrities bibliotekų skaitytojų iš Kelmės, Joniškio, Šiaulių rajonų. Programą vainikuos bendras skaitytojų FESTIVALIS, kuris numatomas rugsėjo 12 dieną ir kurio metu bus susumuoti bendri skaitymo rezultatai, vyks linksmos varžytuvės ir apdovanojimai.


Skaitymo medis kasdien skleidžia naujus lapus

Susirinkę Povilo Višinskio bibliotekos skaitytojai aptarė skaitymo derlių ir nustatė, kad skaitymo virusas išbujojo. Nors programoje dalyvauja apie 50 vaikų ir paauglių, tačiau jie rašo receptus savo šeimos nariams, draugams, pažįstamiems ir SKAITYMO MEDIS kasdien pasipildo naujais ir naujais lapais. Yra programos dalyvių, kurie „muša rekordus“: kai kurios paauglės skaitytojos perskaitė 49, 40, 27, 17 knygų.

Renginio metu sudaryta „konsiliumo“ komisija, „patikrinusi“ atvykusių dalyvių sveikatą, padarė išvadas, kad „šiauliečius krečia skaitymo karštligė, padažnėjęs jų lakstymas į biblioteką, padidėjęs pulsas, skaitymo tempas ir knygų graibstymas. O knygos skaitomos ne tik dieną ir naktį, bet ir pačiose netikėčiausiose vietose. Todėl  konsiliumas, aidint balionų sprogimo trenksmui, paskelbė SKAITYMO EPIDEMIJĄ, dėl kurios niekas neliūdėjo, o, atvirkščiai, gardžiai skanavo „Skaitymo viruso“ tortą.


Informuoja Aldona Šiaulienė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.