Į pradžią 

 
 
 
 
Arbatinė tarp knygų

Kodėl vaikai eina į biblioteką? Aišku, paskaityti knygų, žurnalų, pasėdėti prie kompiuterio, pažaisti. O gal galima sugalvoti ką nors dar ĮDOMESNIO?  Žinoma – galima.

Jau treti metai Nacionalinės bibliotekų savaitės metu Biržų Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos Vaikų aptarnavimo skyriaus darbuotojos lankytojus kviečia į KNYGIUKO ARBATINĘ. Arbatinė veika tik vieną dieną. Tą dieną apsilankiusiems bibliotekoje ir užsukusiems į arbatinę siūlomas specialus meniu, kuriame – nematyti, negirdėti patiekalai. Tai užkandžiai: „Čipolino pusbrolis“, „Seklys Morka“ ir kiti, desertai: „Obuolių pasaka“, „Pepės džiugena“, „Karlsono skanėstas“, „Lokio trobelė“. Pavalgius – galima atsigaivinti gėrimais: „Senelės balzamas“, „Vampyro kraujas“, „Negriukas“ ir kitais. Visus lankytojus aptarnauja tikrų tikriausia padavėja.

Tą dieną užsukę į biblioteką vaikai būna maloniai nustebinti. Arbatinė sulaukia nemažai lankytojų ir daug gerų atsiliepimų. Pasirodo ir bibliotekoje, tarp knygų, galima maloniai pabendrauti prie arbatos puodelio, susirasti  bendraminčių. Ne vienas apgailestauja, kad tokia diena – tik vieną kartą metuose.


Danutė Medinienė,
Biržų Jurgio Bielinio viešosios bibliotekos
Vaikų aptarnavimo skyriaus vedėja

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.