Į pradžią 

 
 
 
 
Skaitančios klasės konkursas Joniškyje

Klasė nugalėtoja. Nuotr. autorės
Joniškio Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyrius  vykdydamas projektą „Skaitymo skatinimo mozaika ir mažiems, ir dideliems“ spalio mėnesį miesto mokyklų pradinių klasių moksleivius pakvietė dalyvauti Skaitančios klasės konkurse. Konkurse dalyvavo Joniškio miesto „Saulės“ pagrindinės mokyklos ir Mato Slančiausko gimnazijos 2-4 klasių moksleiviai. Vaikai skaitė knygas ir rinko lipdukus: už perskaitytas tris knygas gavo po 1 lipduką, papildomai po vieną lipduką - už perskaitytą Šiaurės šalių rašytojų knygą.

Iki lapkričio 5-osios klasių auklėtojos suklijuotus lipdukus atnešė į Vaikų literatūros skyrių. Per Šiaurės šalių bibliotekų savaitę buvo paskelbti konkurso rezultatai.

Labiausiai skaitančia klase pripažinta „Saulės“ pagrindinės mokyklos 2b klasė (mokytoja Virginija Kupinienė). Klasei įteiktas didelis tortas ir diplomas.

Antroji vieta atiteko M. Slančiausko gimnazijos 4a klasei (mokytoja Ugnė Vaineikienė), trečioji – „Saulės“ pagrindinės mokyklos 2c klasei (mokytoja Vida Manikienė), ketvirtoji vieta – M. Slančiausko gimnazijos 2b klasei (mokytoja Janina Lianzbergienė). Šios klasės apdovanotos saldainiais ir diplomais.Aktyviausi skaitytojai. Nuotr. autorės

Išrinkti ir aktyviausi konkurso skaitytojai. Gražiomis, naujomis knygomis apdovanoti moksleiviai: Vilas Vorobjovas ir Martinas Ostapenko iš „Saulės“ pagrindinės mokyklos 2b klasės, Evelina Žukauskaitė iš tos pačios mokyklos 2c klasės, Reda Jasaitytė ir Darius Bulys iš M. Slančiausko gimnazijos 4a klasės.

Muzikinę programėlę su meškutėmis vaikams padovanojo Joniškio vaikų ir jaunimo teatro „Bendraamžiai“ jaunosios artistės Ieva Ancevičiūtė, Virginija Taraškutė ir Aušra Kniukštaitė.

Paskelbdama rezultatus, Vaikų literatūros skyriaus vedėja Violeta Katinienė dėkojo vaikams už aktyvų skaitymą, sakė, kad tikisi, jog vaikai ir toliau lankys biblioteką ir skaitys knygutes.

Klasės nugalėtojos mokytoja V. Kupinienė džiaugėsi bibliotekos suorganizuotu konkursu ir dovanomis, pasakojo, kaip klasėje visi kartu skaitė, kalbėjosi apie knygutes, ypač Šiaurės šalių rašytojų, skaitė tekstus apie vikingus.

Bibliotekos organizuotą konkursą finansiškai parėmė europarlamentaras Justas Vincas Paleckis. Už tai jam nuoširdžiai dėkojame.


Violeta Katinienė
Joniškio Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus vedėja

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.