Į pradžią 

 
 
 
 
Skaitymo naktis bibliotekoje
Nacionalinę Lietuvos bibliotekų savaitę Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos bibliotekoje pradėjome anksčiau. Tarp kitų renginių suplanavome ir skaitymo naktį – paskutinį vakarą prieš mokinių pavasario atostogas.

Skaitymo naktis mūsų mokyklos bibliotekoje vyko jau antrą kartą, taigi patirties ir entuziazmo turėjome, norinčiųjų skaityti naktį netrūko. Naktinių skaitymų tema „Mano mėgstamiausia knyga“, dalyviai – septintokai, lietuvių kalbos mokytoja J. Kairytė, socialinė pedagogė G. Birškienė ir klubo „Lapių knygiai“ narės.

Susirinko daugiau nei dvidešimt knygos mylėtojų. Kiekvienas jų pristatė knygą, kurią ne tik su malonumu perskaitė, bet ir norėjo rekomenduoti draugams. Išgirdome tikrai šaunių istorijų, pamatėme pristatymų skaidrėse, vaidinimų, sulaukėme užduočių klausytojams.

Mokiniai ir mokytojos skaitė knygų ištraukas, aptarė problemas, pasakojo, kaip ir kada knyga atkeliavo iki jų: vieniems rekomendavo mama, kitiems – draugai, treti netikėtai bibliotekoje rado. Nepastebimai diskusijos užsitęsė iki antros valandos ryto, tačiau tuo skaitymo naktis dar nesibaigė: užteko energijos žaidimams ir pokalbiams iki ryto.

Kauno rajono Lapių pagrindinės mokyklos
bibliotekininkė K. Brazauskienė

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.