Į pradžią 

 
 
 
 
Kad vaikų aplinkoje visada būtų knygų

Vaikus skaityti ir domėtis knyga skatina įvairūs literatūriniai renginiai, konkursai, susitikimai su vaikų knygų kūrėjais. Nors 2008-ieji buvo Skaitymo metai, tačiau renginių, skatinančių mokinį paimti knygą į rankas, niekada nebus per daug. Tad sausio 12 dieną Alytaus rajono Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus vidurinėje mokykloje vyko konkursas "Skaityk mane...“. Renginio organizatorės lietuvių kalbos mokytoja Aušra Sorakienė ir bibliotekininkė Daiva Kalasauskienė siekė kelių tikslų: lavinti mokinių kūrybiškumą, skatinti susidomėjimą knyga.

Konkursas, kuriame dalyvavo 5-6 klasių mokiniai, vyko keliais etapais. Mokiniai turėjo pasirinkti skaitytą ir labiausiai patikusią knygą ir sukurti jai žodinę bei vaizdinę reklamą. Džiugu, jog mokiniai noriai ruošėsi renginiui, svarstė ir tarėsi su klasės draugais, kokią knygą geriausia pristatyti, kad ji kitą mėnesį taptų skaitomiausia.

Geriausioms reklamų kūrėjoms: Godai Vobolytei, Radvilei Viskantaitei, Aistei Navickaitei, Laurai Leimonaitei, Silvijai Kavaliauskaitei ir Viktorijai Malinauskaitei – mokyklos direktorė įteikė padėkos raštus. Ji džiaugėsi, jog šiuolaikinių technologijų pasaulyje mokiniai randa laiko knygai ir mielai ją skaito. Mokyklos vadovė vylėsi, kad vaikų aplinkoje – namuose, bibliotekoje – niekada netruks knygų.


Renginio nuotraukos:


Konkurso dalyviai Konkurso dalyviai
Konkurso dalyviai Konkurso nugalėtojos

Krokialaukio Tomo Noraus-Naruševičiaus vidurinės mokyklos lietuvių kalbos mokytoja Aušra Sorakienė
Nuotr. autorės

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.