Į pradžią 

 
 
 
 
Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiai Užpalių bibliotekoje

Dirbant eilę metų bibliotekoje, formuojasi ne tik tradiciniai renginiai, užsiėmimai – kartu formuojasi ir stiprūs partnerystės, bendradarbiavimo ryšiai. Šiais metais Nacionalinė bibliotekų savaitė Užpalių bibliotekoje (Utenos A. ir M. Miškinių viešosios bibliotekos Užpalių bibliotekoje ir Užpalių gimnazijos bibliotekoje) buvo švenčiama penktą kartą.

Tačiau tokia akcijų bei renginių gausa Nacionalinę bibliotekų savaitę paminėjome pirmą kartą. Buvo suorganizuoti septyni renginiai ir akcijos, skirti įvairaus amžiaus skaitytojams. Nacionalinės bibliotekų savaitės renginiai prasidėjo parodos nuo „Minties iki knygos“ atidarymu ir pamoka 2-3 klasių mokiniams „Ką šneka knygos lapai“.

6-10 klasių mokiniai, vadovaujami dailės mokytojos R. Sakalauskienės, dalyvavo exlibriso bibliotekai kūrimo konkurse. Konkursui pateikta 40 darbų, dabar vyksta jų atranka ir vertinimas.

Užpalių gimnazijos moksleiviams ir mokytojams buvo organizuota akcija „Padovanok knygą bibliotekai“. Per savaitę bibliotekai buvo padovanotos 86 vertingos, aktualios ir tvarkingos knygos.

Bibliotekos skaitytojų klubo „Atvirumo valanda su knyga“ narės dalyvavo užsiėmime „Jeigu tu pamilsi knygą, tave pamils visas pasaulis“.

Nacionalinės bibliotekų savaitės metu vyko tęstinė akcija „Užpaliečiai pavasarį“. Akcijos metu aštuntokės Akvilė, Greta ir Aurelija fotografavo sutiktus gatvėje užpaliečius, dalijo informacinius lankstukus apie bibliotekoje teikiamas paslaugas, projekto „Bibliotekos pažangai“ organizuojamą akciją „Internetas Jūsų sodui“. Birželio mėnesį užpaliečius pakviesime į virtualios parodos atidarymą.

Taip pat išplatintos anketos tėvams, kurių tikslas – išsiaiškinti, ar tėvų pomėgis skaityti turi įtakos jų vaikams. Anketos šiuo metu analizuojamos.

Kiekvieną Nacionalinės bibliotekų savaitės dieną skaitytojų laukė įvairios malonios staigmenėlės: saldainiai, atvirukai, lankstukai, skirtukai, balionai.

Nacionalinė bibliotekų savaitė baigėsi atmintyje palikdama ne tik patirtus įspūdžius, bet ir pažinimo, skaitymo džiaugsmą.


Renginių akimirkos:                                                                                                                         Informuoja bibliotekininkės V. Juškienė, R. Šliogerienė
                                                                                                                         Nuotraukos autorių

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.