Į pradžią 

 
 
 
 
Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas kviečia teikti kandidatus Vytauto Kubiliaus premijai
2020-09-17Lietuvių literatūros ir tautosakos institutas (LLTI) kviečia teikti kandidatus Vytauto Kubiliaus premijai. Premija skiriama už reikšmingus pastarųjų dvejų metų literatūros kritikos darbus (recenzijų seriją, recenzijų knygą, esmines problemas iškeliantį straipsnį ar straipsnius ir kt.) arba už mokslo veikalus iš XX–XXI a. literatūros.


 

Vytauto Kubiliaus premijos nuostatus rasite LLTI svetainėje. Kandidatūras premijai gauti gali siūlyti fiziniai ir juridiniai asmenys.

Kandidatus prašoma teikti Lietuvių literatūros ir tautosakos institutui iki 2020 m. spalio 31 d. (LLTI, Antakalnio g. 6, 10308 Vilnius arba el. p. informacija@llti.lt).

Premija įsteigta 2012 m., jos steigėjas – LLTI. Premija, kurią sudaro diplomas, atminimo dovana ir piniginis prizas, teikiama kasmet.

Pirmuoju Vytauto Kubiliaus premijos laureatu 2012 m. tapo Valdemaras Kukulas (po mirties) už naujausios lietuvių literatūros apžvalgas, išspausdintas literatūros ir kultūros leidiniuose 2011 metais. Laureatas paskelbtas 2012 m. lapkričio 23 d., minint literatūros kritiko ir mokslininko Vytauto Kubiliaus (1926–2004) gimtadienį.

Parengta pagal LLTI informaciją

 
Atgal   Spausdinti  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.