Į pradžią 

 
 
 
 
"Aš toks, kaip tu"
Skaitymo metams paminėti Jonavos „Lietavos“ pagrindinėje mokykloje bibliotekininkė V. Leigienė ir pradinio ugdymo mokytoja V. Ivinskaitė surengė literatūros popietę I – IV klasių mokiniams „Aš toks, kaip tu“.

Renginyje dalyvavo Jonavos krašto poetas ir dailininkas Mindaugas Švėgžda,  kuris pristatė poezijos knygą, skirtą vaikams, „Aš toks, kaip tu“. Daugelį knygoje esančių iliustracijų nupiešė pats poetas, taip pat mokyklos dailės mokytoja Auksė Draugelienė. Viršelio autorius -  „Lietavos“ pagrindinės mokyklos dešimtokas Janis Žvalionis.

Mokiniai ne tik klausėsi autoriaus skaitomų eilių, bet ir patys jas deklamavo. Muzikos mokytoja Birutė Krievinienė poeto eilėms sukūrė muziką ir vaikai dainavo linksmas daineles. Pavaduotoja Gražina Žaglinskienė padovanojo renginio dalyviams  nuotaikingą dainelę pagal M. Švėgždos eilėraštį „Miestukas“.

Ypač vaikams patiko Kėdainių dramos teatro režisieriaus Felikso Paulausko deklamuojami M. Švėgždos eilėraščiai. Mokiniai autoriui uždavė nemažai klausimų, į kuriuos jis maloniai atsakinėjo.

Vaikai džiaugėsi galėdami pabendrauti su kūrėjais, išgirsti gyvą poezijos žodį, sužinoti, kaip čia, visai šalia mūsų, kasdienybė virsta eilėraščiu.

Informuoja bibliotekininkė Violeta Leigienė

RENGINIO NUOTRAUKOS: 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.