Į pradžią 

 
 
 
 
Popietė su poete Zita Gaižauskaite

Zita Gaižauskaitė su jaunaisiais skaitytojais. Nuotr. autorės

Gražią balandžio popietę į Žiežmarių miestelio biblioteką rinkosi vaikai. Visi laukėme susitikimo su poete Zita Gaižauskaite.

Kiek buvo nuostabos, kai mediniais laiptais atkeliavo Velykų bobutė. Ir kas tik neprakalbo jos lūpomis: žiogas, grojantis smuikeliu, kiškis, lekiantis per kalnus pas vaikus, linksmasis traukinukas, kuriuo kiškis važiavo į mokyklą, žvėreliai margino margučius. O nusimetusi Velykų bobutės apdarus, poetė tapo savimi. Pasipylė vaikų klausimai: koks pirmas parašytas eilėraštis, koks metų laikas gražiausias, ar sunku rašyti eiles. Z. Gaižauskaitė į visus klausimus nuoširdžiai atsakė, pasidžiaugė ketvirtokų (mok. A. Kavaliauskienė) paruošta programa.

Susirinkusieji pasveikino poetę su praėjusiu jubiliejumi. Širdis džiaugėsi, kai vaikai nuoširdžiai, ištempę auseles, išplėtę akeles klausėsi poetės. Po renginio vaikai pirko autorės knygeles, norintieji gavo autografą. Visi susirinkusieji padėkojo poetei už smagų, šiltą ir gerai praleistą laiką, palinkėjo sveikatos, kūrybinių minčių. O mes viliamės, kad bus dar ne vienas susitikimas su poete ir jos naujomis knygelėmis.

Arina Keturkaitė,
Kaišiadorių VB Žiežmarių filialas

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų: 1 skaityti
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.