Į pradžią 

 
 
 
 
Knygos šventė "Aš – tai pasaulis"

Aš – tai pasaulis, o pasaulis – aš,
Nes knygą atsivertęs
Atsiduriu visur, esu bet kas.
Paveikslų valtimi, ant sakinio bangų
Nusiiriu tolybėn – ir vėl atgal grįžtu.

Hani D. El-Masri


Šventės akimirka

2009 m. balandžio 2 d. Kauno Kazio Griniaus vidurinėje mokykloje vyko miesto mokyklų bibliotekininkų ir 5-8 klasių mokinių Knygos šventė "Aš – tai pasaulis“, skirta Tarptautinei vaikų knygos dienai paminėti.

Į renginį atvykusius svečius pasveikino mokyklos direktorius Stanislovas Šimanauskas, Kauno švietimo ir ugdymo skyriaus vyriausioji specialistė Gražina Jablonskienė. Visus susirinkusiuosius sužavėjo lietuvių kalbos mokytojos Ritos Kaunaukienės mokinių kompozicija "Čia Lietuva“ ir choreografijos mokytojos Idalijos Matiušaitienės vadovaujamos šokių grupės pasirodymas "Fontanas“.  O nuobodžiauti mokiniams neleido lietuvių kalbos mokytojos Janinos Prosevičienės vadovaujami vienuoliktokai, pakvietę vaikus į bendradarbiaujančias grupes "Kuriame ir žaidžiame kartu“. Mokiniai minė mįsles, aptarė patarles beiDiplomų teikimas priežodžius, piešė pasirinktų knygų herojus. Atlikę užduotis vaikai pristatė savo darbus visiems susirinkusiems ir buvo apdovanoti vertingomis rėmėjo UAB "Alma littera“ knygomis.

Renginio metu buvo padėkota Kauno Kazio Griniaus vidurinės mokyklos bibliotekos vedėjos Danguolės Gudonavičienės suburtai projekto "Renkame metų knygą 2008“ iniciatyvinei grupei, kurios dalyviai – 5-11 klasių mokiniai  – – skaitė, balsavo ir rinko labiausiai patikusias knygas, rašė rašinius apie knygos vaidmenį jų gyvenime, piešdami stengėsi išreikšti savo jausmus, mintis apie skaitymo prasmę. Šis iniciatyvinės grupės darbas – knyga, laimėjęs puikų apdovanojimą – 1000 Lt pažintinei kelionei po Lietuvą, buvo pristatytas skaidrėse. O visi, prisidėję prie Knygos šventės "Aš – tai pasaulis“ rengimo, buvo apdovanoti šio renginio organizatoriaus Kauno miesto savivaldybės administracijos Švietimo ir kultūros departamento Švietimo ir ugdymo skyriaus vedėjo Antano Bagdono padėkos raštais bei knygomis.

Informuoja Danguolė Gudonavičienė
  

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.