Į pradžią 

 
 
 
 
Šventė Žagarės miesto bibliotekos skaitytojams

Renginio akimirka. Nuotr. autorės

Tęsdama  projektą „Skaitymo skatinimo mozaika ir mažiems, ir dideliems“,  kurį iš dalies remia Kultūros ministerija,  Joniškio Jono Avyžiaus viešoji biblioteka  spalio 22 d. surengė padėkos šventę Žagarės miesto filialo skaitytojams ir bibliotekos bičiuliams.

Viešosios bibliotekos direktorė Jovita Šimkevičiūtė už pomėgį skaityti padėkas  įteikė ilgamečiams bibliotekos skaitytojams  V. Briedienei,  J. Kazlauskui, O. Komarovai,  A. Stabrauskaitei, N. Vadapalienei, už aktyvų bibliotekos lankymą ir knygų skaitymą padėkomis apdovanotos Žagarės gimnazijos moksleivės G. Aukselytė, S. Petraitytė, K. Timinskaitė, Ž. Vaitiekūnaitė.

Kaip  dovana visiems bibliotekos skaitytojams, ištikimiausiems bičiuliams ir pagalbininkams  pristatyta literatūrinė-muzikinė programa „Atplėštų laiškų melodijos“, kurią atliko Kauno Valstybinio dramos teatro aktorius Henrikas Savickis. Gausiai į renginį susirinkę žagariečiai su malonumu  klausėsi    aktoriaus sukurtų ir atliekamų  dainų  poetų Justino Marcinkevičiaus ir Henriko Radausko tekstais, paties H. Savickio  autorinių dainų, romansų.


Violeta Vilčiauskienė
Joniškio Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.