Į pradžią 

 
 
 
 
Keliaujantis knygų lagaminas pasiekė Rubikius

Knygų lagaminas pasiekė Anykščių rajone atokiau įsikūrusią Rubikių biblioteką ir jos žingeidžius jaunuosius skaitytojus
Pagaliau Knygų lagaminas pasiekė Anykščių rajone atokiau įsikūrusią Rubikių biblioteką ir jos žingeidžius jaunuosius skaitytojus.

Daugiau negu 70 įvairaus turinio knygų tris savaites buvo pačios mieliausios bibliotekos viešnios. Naujai išleistos, spalvingomis iliustracijomis puoštos knygos traukė ne tik mažuosius, dar nemokančius gerai skaityti vaikučius, bet ir jų vyresniuosius brolius bei seseris. O ir suaugusieji nevengė pasidomėti lagamino turiniu. Kaip nesidžiaugti nuotaikingomis istorijomis, sparnuotais eilėraščių žodžiais, rankdarbių knygomis, enciklopediniais leidiniais – juk kaimo bibliotekos negali pasigirti naujai išleistų knygų gausa, ypač pastaraisiais metais.Knygos traukė ne tik mažuosius, bet ir jų vyresniuosius brolius bei seseris

„Keliaujantis knygų lagaminas“ – viena iš Skaitymo skatinimo programos akcijų, kuri vyksta jau ne pirmi metai. Gaila, kad knygomis galėjome džiaugtis tik tris savaites, nes lagamino laukė jau kita biblioteka. Nespėjome pasigaminti kūrybinių darbelių, tačiau piešėme knygų herojų nuotykius, skaitėme garsiai, kvietėme savo šeimos narius eiti kartu į biblioteką. Nesakome „sudieu“ knygų lagaminui, o tariame „iki greito pasimatymo“. Viliamės, kad šauni Skaitymo skatinimo akcija gyvuos ilgai.

O dabar pasukime galveles: kiek bibliotekų aplankė „Keliaujantis knygų lagaminas“, kiekvienoje sustodamas po 3 savaites, jei žinome, kad kelionės pradžia 2008 m. ?

Genovaitė Šarkuvienė, Rubikių padalinio bibliotekininkė
Nuotraukos autorės

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.