Į pradžią 

 
 
 
 
1–10 kl. moksleiviai kviečiami rinkti mėgstamiausias 2019 m. perskaitytas knygas
2019-12-18Kviečiame prisijungti prie kasmetinio tyrimo „Mėgstamiausios vaikų ir paauglių knygos 2019“. Norime Jus paprašyti paraginti savo vaikus, auklėtinius ar jūsų bibliotekoje besilankančius 1–10 kl. moksleivius užpildyti trumpą anketą – išvardinti iki 10 didžiausią įspūdį palikusių knygų, kurias perskaitė 2019 m.


 

  • Anketą galima užpildyti internetu: http://bit.ly/2rLBOtm
  • Kompiuteryje užpildytą anketą siųsti el. p. egle.baliutaviciute@lnb.lt
  • Popierinę užpildytą anketą atsiųsti adresu Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka, Gedimino pr. 51, Vilnius (Vaikų ir jaunimo literatūros departamentui)

Penketukų anketa.

Anketų laukiama iki 2020 m. kovo 2 dienos.

Šiemet tyrime atsiranda naujovių – matydami, kad 11–12 kl. moksleivių anketų sulaukiame mažiausiai ir jie jau daugiausia skaito suaugusiųjų literatūrą, nutarta koncentruotis tik į 1–10 kl. moksleivių mėgstamiausių knygų penketukus.

Taip pat nuspręsta nebeprašyti vaikų ir paauglių išvardyti knygas nuo labiausiai patikusios iki mažiau patikusios. Nors tradiciškai bus renkami mėgstamiausių knygų penketukai, įvertinus ankstesniųjų metų patirtį, nutarta leisti vaikams anketoje įrašyti iki 10 patikusių knygų, perskaitytų 2019 m.

Kasmet vykdomą tyrimą nuo 1992 m. organizuoja Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka kartu su Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyriumi.

Informaciją apie ankstesnių metų penketukus galima peržiūrėti adresu www.ibbylietuva.lt.

Dėkojame už bendradarbiavimą.

IBBY Lietuvos skyriaus informacija

 

 

 
Atgal   Spausdinti  
 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.