Į pradžią 

 
 
 
 
Įdomiausiai pristatyta knyga


Knygos – tai mokytojai, kurie moko be lazdų ir rykščių, be riksmo ir pykčio, be dovanų ir pinigų. Kada tik ateitum – nemiega, ko tik paklaustum – neslepia, jei suklysi – nemurma, jei nežinosi – nesišaipo. Su knyga žmogus niekad nebus vienišas ir liūdnas...

Baigiantis 2008-iesiems metams, kurie buvo paskelbti Skaitymo metais, Jonavos „Lietavos“ pagrindinėje mokykloje vyko skaitymo skatinimo projektas „Įdomiausiai pristatyta knyga“, skirtas I–V klasių mokiniams.

Knygą ne tik įdomu skaityti, bet ir pristatyti savo draugams. Mokiniai rinkosi įvairias knygų pristatymo formas - vaidinimus, dialogus, raiškų skaitymą, deklamavimą, pasirinkto kūrinio iliustravimą. Visos iliustracijos sudėtos į atskirą knygą, kuri pavadinta „Įdomiausių knygų iliustracijos“.

Mūsų mokykla dalyvavo Respublikinėje skaitymo skatinimo akcijoje „Draugauk su knyga. Atrask lietuvišką knygą“. Aktyviausi akcijos dalyviai – E. Strelčiūnaitė (3a klasė), V. Jakuitis (4a klasė), R. Rimavičiūtė (3a klasė) ir kiti buvo apdovanoti atminimo dovanėlėmis.

Mokyklos direktorius Kęstutis Jakštas padėkojo vaikams už aktyvų dalyvavimą ir įteikė padėkas.


         Informuoja bibliotekininkė Violeta Leigienė  

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.