Į pradžią 

 
 
 
 
Padėkos vakaras Joniškio Jono Avyžiaus viešojoje bibliotekoje

Dainuoja Liuba Nazarenko


Gruodžio 15-ąją  netikėtai spustelėjęs šaltukas     neišgąsdino joniškiečių. Jono  Avyžiaus  viešosios bibliotekos skaitykla, neretą vakarą tampanti ir renginių sale,  vos vos sutalpino visus, atskubėjusius į  vilnietės Liubos Nazarenko romansų vakarą. Šį vakarą biblioteka skyrė ištikimiausiems skaitytojams, bičiuliams, rėmėjams. Renginiu už metų triūsą atsidėkota  bibliotekos kolektyvui, darbuotojams, kurie šiais metais šventė gražias gyvenimo ir darbo sukaktis.

Vakaro pradžioje už skaitymo entuziazmą ir ištikimybę mūsų bibliotekai įteiktos padėkos ir suvenyriniai bibliotekos rašikliai skaitytojams: į  devintą gyvenimo dešimtmetį įkopusiai, bet nuolat skaitančiai ir biblioteką lankančiai   Teodorai Šėniauskaitei, Vitalijai  Mazaliauskienei, Zytai Gavrilovienei, Joanai Bartašiūnaitei, Valdui Paulauskui,  Vidmantui Juknai, Adolfui Paškevičiui, Juozui Petniūnui, Aldonai Biezumienei, moksleivei Urtei Skrodenytei, aistringam internautui ir skaitytojui  Rolandui  Pocevičiui, už Įteikiama padėka aktyviai bibliotekos skaitytojai  S. Guščinieneiknygnešystę  -  Astai Leitmonienei.

Už bičiulystę ir senjorų norą siekti žinių padėka įteikta Pagyvenusių žmonių asociacijos Joniškio skyriui, už  informacinę  paramą, publikacijų ciklą „Skaitantis joniškietis“ – laikraščio „Sidabrė“ redakcijai. O po to visiems skambėjo „romansų karaliene“ vadinamos  L. Nazarenko atliekami gražūs, jausmingi, nostalgiški rusų, čigonų, lietuvių liaudies romansai.  Intarpuose dainininkė pasakojo  romanso atsiradimo istoriją ir įvairovę nuo 19 a. vidurio iki 21 a. Žinomus romansus  klausytojai dainavo kartu, prašė   dainininkės padainuoti vieną ar kitą širdžiai mielą kūrinį. Vakaras buvo tikra muzikos terapija, raminanti sielą ir širdį.

Bibliotekos muzikinis fondas pasipildė dviem  vakaro viešnios dovanotais CD su savo atliekamais  romansų įrašais.


Violeta Vilčiauskienė
Joniškio Jono Avyžiaus viešosios bibliotekos direktorės pavaduotoja

    

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.