Į pradžią 

 
 
 
 
Skaitymo trečiadieniai

Panevėžio „Vyturio“ vidurinėje mokykloje balandžio mėnuo buvo paskelbtas skaitymo mėnesiu. Kiekvieną šio mėnesio trečiadienį skaitė ir mokytojai, ir mokiniai.

Pirmąjį balandžio trečiadienį pamokos pradžioje mokytojai skaitė mokiniams savo vaikystėje bei paauglystėje mėgtų knygų ištraukas.

Antrajam trečiadieniui jau ruošėsi mokiniai. Jie turėjo skaityti ištraukas iš tų knygų, kurias savo jaunystėje mėgo skaityti jų tėveliai. Taip į skaitymo skatinimo akciją buvo įtraukti ir tėvai, kurie gavo progą prisiminti seniai skaitytas įdomias knygas, tikriausiai ne vienas jų panoro savo mėgstamą knygą vėl paskaityti.

Trečiąjį trečiadienį mokiniai skaitė ištraukas jau iš juos sudominusių knygų, tuo paskatindami ir savo draugus tas knygeles perskaityti.

Ketvirtąjį trečiadienį buvo skaitomos naujausių knygų, esančių mokyklos bibliotekoje, ištraukos. Mokiniai labai noriai skaitė savo draugams. Viena mokinė vėliau negalėjo atsidžiaugti: „Įsivaizduojate! Kai aš skaičiau knygą klasėje, buvo visiška tyla. Visi susidomėję manęs klausėsi. Norėjo, kad  skaityčiau dar, dar ir dar.“

Taip pat mokykloje buvo surengtos mokinių darbų alėjos:

„Mėgstamiausios knygos reklama“

„Mėgstamiausios knygos herojus“

„Mėgstamiausio eilėraščio posmas“

Bibliotekininkė Daiva Vadlugienė

RENGINIO NUOTRAUKOS:

Knygų herojai

Knygų herojai

Knygų reklamos

Knygų reklamos

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų: 1 skaityti
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.