Į pradžią 

 
 
 
 
Šviesos ir žodžio šventė

 

 


Šiaulių rajono savivaldybės viešosios bibliotekos Meškuičių filialas ir šiemet prisijungė prie Šiaurės šalių bibliotekų savaitės renginių. Tai tradicinė šviesos ir žodžio šventė, kuri šiemet Lietuvoje ir kitose Baltijos šalyse rengiama tryliktąjį kartą.


 

Meškuičių filialas šioje savaitėje dalyvauja ketvirtąkart. Tai puiki galimybė prisiminti senąją pasakojimų tradiciją, suteikti vaikams progą ne tik susipažinti su Šiaurės šalių literatūros lobynais, bet ir susiburti, kartu pabūti niūriuoju rudens laikotarpiu. Intriguojantis šiųmetinis Šiaurės šalių savaitės pavadinimas – „Magiškoji šiaurė“ – nukelia mus į užburiantį, stebuklingą knygų ir literatūros pasaulį, skatina pasidomėti antgamtiniais reiškiniais, burtais.

Džiugu, kad ši savaitė sutapo su lopšelyje-darželyje vykstančia skaitymo skatinimo savaite. Lapkričio 10 d. vyr. bibliotekininkė A. Karpinaitė apsilankė „Nykštukų“ grupėje, su vaikais skaitė pasakas, aptarė, kokias knygutes skaito mažieji. Auklėtojos R. Urbonienė ir S. Mickuvienė kartu su grupės vaikais ne tik skaito knygeles, jas kuria, bet ir ruošiasi suvaidinti kūrinį, kuris labiausiai patiks mažiesiems.

Vaikai noriai domisi Šiaurės šalių rašytojų knygomis, turi mėgstamus rašytojus, kūrinius. Žinoma, pirmauja A. Lindgren, L. Kaaberbol, T. Janson, pasisekimo sulaukė pasakos, sakmės ir padavimai.  Smagu patirti atradimo džiaugsmą, kai, naudodamasis informacinėmis technologijomis, gali surasti naują įdomią informaciją apie magiją, burtus bei daugiau sužinoti apie Šiaurės šalių literatūrą, rašytojus, pasidalyti mintimis apie perskaitytą knygą.


Nuotraukų galerija:Meškuičių filialo vyr. bibliotekininkė Asta Karpinaitė
Nuotraukos autorės

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.