Į pradžią 

 
 
 
 
Naujienos
2018-11-21 Lietuvių knyga „Riešutortas“ susidomėjo Vokietijos ir Prancūzijos leidyklosRašytojo Beno Bėranto ir dailininkės Vilijos Kvieskaitės paveikslėlių knyga „Riešutortas“ (leidykla „Nieko rimto“) kitais metais bus išleista Vokietijoje ir Prancūzijoje. Vertimo teises įsigijusios leidyklos „Magellan Verlag“ ir „ELCY Éditions“, kurioms tai bus pirmas kartas leidžiant lietuvišką knygą vaikams, ja susidomėjo šiemet vykusiose tarptautinėse Bolonijos ir Frankfurto knygų mugėse.

 
2018-11-20 Šiaurės herojų viešnagė Alizavos mokyklojeTradiciškai antrąją lapkričio mėnesio savaitę buvo vykdomas tarptautinis Šiaurės šalių asociacijos Norden inicijuojamas projektas „Šiaurės šalių literatūros savaitė 2018“. Šių metų literatūros savaitės tema – „Herojai Šiaurėje“.

 
2018-10-15 Paskelbti 2019 m. Astridos Lindgren premijos nominantaiSpalio 11 d. Frakfurto knygų mugėje paskelbti 2018 m. Astridos Lindgren premijos (angl. The Astrid Lindgren Memorial Award, sutrumpintai ALMA) nominantai. Šiam apdovanojimui šiemet pristatyti 246 kandidatai iš 64 šalių. Tarp nominuotųjų yra ir vienas lietuvis – tai Kęstutis Kasparavičius, kurį premijai teikė Tarptautinės vaikų ir jaunimo literatūros asociacijos (IBBY) Lietuvos skyrius.

 
 
<- Atgal 1 2  
Kitos naujienos
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.