Į pradžią 

 
 
 
 
Bibliotekų savaitės renginys Žiežmariuose

Lietuvos bibliotekininkų draugija 2010 m. balandžio 23-30 d. paskelbė 10-ąją Nacionalinę bibliotekų savaitę, kurios šūkis „Biblioteka yra Tavo“. Šia proga Žiežmarių miestelio bibliotekos ankšti ir mažučiai kambarėliai tapo jaukia susibūrimo vieta. Biblioteka buvo pasipuošusi vaikų piešiniais, poetės Almos Karosaitės knygų paroda, visus nuotaikingai nuteikė leidyklos „Nieko rimto“ skrajojančios karvytės, taip pat buvo paskelbta Gerumo akcija „Padovanok knygą bibliotekai“. Balandžio 27 d. mažieji bibliotekos skaitytojai buvo pakviesti į susitikimą su iš Biržų kilusia ir daug vaikams rašančia poete A. Karosaite bei leidyklos „Nieko rimto“ atstovais.

A. Karosaitė Žiežmariuose lankosi jau ne pirmą kartą, tačiau daugelis vaikučių, kurie lankėsi ankstesniuose susitikimuose su poete, jau užaugo. Poetė vaikams užminė mįslę: „Ką vaikai visame pasaulyje vienu metu veikia?“ „Auga!“, – vienbalsiai atsakė vaikai. Renginio metu vaikai deklamavo poetės eiles, smagiai skambėjo dainelė „Trakšt ir brakšt“. Poetė dėkojo vaikams už tai, kad skaito jos eilėraštukus, kurie kartais virsta dainelėmis. „O dainelei sukurti reikalingi trys dievai – tekstas, muzika ir atlikėjas. Ir visiškai nereikia, kad kiekvienas žmogus rašytų eilėraščius, arba būtų dailininkas. Mūsų gyvenime reikalingi ir kitų profesijų bei turintys kitokių talentų žmonės“ – kalbėjo A. Karosaitė.

Vilniuje įsikūrusi leidykla „Nieko rimto“ jau pačiu savo pavadinimu kviečia mus šiltai nusišypsoti. Leidyklos atstovas Saulius Valužis linksmai kalbino vaikučius, atsivežė į biblioteką vaikiškų knygų, kompaktinių plokštelių, knygų skirtukų, atvirukų ir čia pat bibliotekoje buvo galima jų įsigyti. Šios leidyklos išleistos knygelės puikuojasi linksmomis ir spalvingomis iliustracijomis. Daugumą jų iliustruoja dailininkė Sigutė Ach.

Renginio pabaigoje norintieji galėjo gauti poetės A. Karosaitės autografą, nusipirkti knygelių.


Nuotraukų galerija:


Mažieji bibliotekos skaitytojai buvo pakviesti į susitikimą su poete Alma Karosaite Saulius Valužis linksmai kalbino vaikučius Buvo galima nusipirkti šių leidyklos ''Nieko rimto'' knygų


Arina Keturkaitė,
Kaišiadorių rajono Žiežmarių miestelio bibliotekos vyr. bibliotekininkė
Nuotraukos autorės

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų: 2 skaityti
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.