Į pradžią 

 
 
 
 
Teatralizuotas K. Kasparavičiaus knygos „Kiškis Morkus Didysis“ pristatymas

Specialiojo ugdymo centro ugdytiniai su didžiuliu susidomėjimu žiūrėjo vaidinimą
Vasario 8 d. Šiaulių miesto savivaldybės viešosios bibliotekos „Aido“ filiale vyko teatralizuota popietė – Kęstučio Kasparavičiaus knygos „Kiškis Morkus Didysis“ pristatymas. Tai knyga, dalyvaujanti Metų knygos rinkimuose vaikų knygų kategorijoje. Knygą Specialiojo ugdymo centro ugdytiniams ir jų mokytojoms pristatė „Romuvos“ pagrindinės mokyklos dramos studijos „Svajokliai“ vaikai (mokytoja R. Malčienė).Specialiojo ugdymo centro ugdytiniai, mokytojos ir dramos studijos vaikai

K. Kasparavičiaus knygoje „Kiškis Morkus Didysis“ pasakojama, kaip kiškis vardu Morkus, atsisakė maitintis tradiciškai, nustojo krimsti morkas ir pradėjo valgyti saldumynus. Taip kiškelis Morkutis tapo KIŠKIU MORKUMI DIDŽIUOJU. Autorius žaismingai propaguoja sveiką gyvenimo būdą, draugiškumą, valios ir atkaklumo svarbą. Tai pasaka apie tai, kad gera būti savimi, net jeigu esi tik mažas kiškelis Morkutis.

Specialiojo ugdymo centro ugdytiniai su didžiuliu susidomėjimu žiūrėjo dramos studijos „Svajokliai“ vaikų vaidinimą. Nuotaikingas knygos „Kiškis Morkus Didysis“ pristatymas tikrai paskatins vaikus perskaityti visą mažojo kiškelio istoriją.

                                                                                                                                                           Informuoja Z. Rugaitienė
                                                                                                                                                                               Nuotr. autorės

 

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.