Į pradžią 

 
 
 
 
Metų knygos rinkimai

Metų knygos rinkimų startas ne tik sako, kad baigiasi kalendoriniai metai, bet ir tai, kad artėja į pabaigą pirmieji Skaitymo metai. Plakatas su anotacijomis

Ventos miesto biblioteka, palydėdama šiuos, Skaitymo metus, sėkmingai prisijungė prie 2008 – ųjų Metų knygos rinkimų akcijos. Bibliotekoje kabo specialus kalendorius, skaičiuojantis dienas iki nugalėtojų paskelbimo. Jis visiems lankytojams primins apie vykstančią akciją ir kiek liko iki jos finišo. Knygų anotacijas galima perskaityti didžiuliame plakate. 
            
Visų 14 knygų – nominančių plačiau pristatyti bibliotekoje nėra galimybių, tad pasirinkome po vieną iš kiekvienos grupės: leidinių vaikams, paaugliams, suaugusiems. 

Vaikams atstovauja L.Vincės „Vaiduoklė svetainėje“. Šią knygą pristatome pasakojimu apie tai, kas yra tie vaiduokliai ir iš kur jie atsiranda. Apžvelgiame garsiausius literatūrinius vaiduoklius, o plačiau supažindiname su legendiniu laivu – vaiduokliu „Skrajojantis Olandas“ bei triukšmingais bildukais.

Paauglių grupės knygas reprezentuoja V.Palčinskaitės „Stebuklinga Mocarto fleita“. Pristatydami šią knygą pateikiame ne tik platesnę informaciją apie garsų kompozitorių bei jo kūrybą, bet ir įdomesnius faktus apie operą „Užburtoji fleita“.

Suaugusių grupės nominantus pristatome kompozicija, skirta K.Navako plataus diapazono eseistikos knygai „Du lagaminai sniego“.

Bibliotekoje surengtame pokalbyje „Knyga amžių tėkmėje“ dalyvavę Ventos gimnazijos gimnazistai susidomėję klausėsi visų knygų pristatymo bei jas vartė, o už savo favoritus nepamiršo ir balsuoti.

Ventos miesto bibliotekos specialistė Daiva Balčiūnaitė

PROJEKTO NUOTRAUKOS:

Gimnazistai
Kalendorius
Knygų pristatymas

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų: 1 skaityti
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.