Į pradžią 

 
 
 
 
Popietė "Skaitome ir dalijamės"

Prie Plungės Viešosios bibliotekos Vaikų literatūros skyriaus

Sveiki visi !

Jums rašo Plungės Senamiesčio vidurinės mokyklos mokiniai. Mes su savo mokytoja Edita ir praktiką mūsų klasėje atliekančia Lina nenustygstame vietoje, stengiamės kuo daugiau pamatyti ir sužinoti.

Saulėtą penktadienio popietę mūsų klasė išsiruošė į Plungės vaikų biblioteką. Vaikų literatūros skyriaus vyr. bibliotekininkė Stasė Šliuožienė mus pakvietė į popietę ,,Skaitome ir dalijamės”.Šie metai yra paskelbti Skaitymo metais, o mes juk taip mėgstame skaityti knygeles! Vasario mėnesį balsuodami piešiniais dalyvavome geriausios lietuviškos 2007 m. vaikų knygos rinkimuose. Akimirkos bibliotekojeBuvo smalsu sužinoti, kurios knygelės pripažintos geriausiomis. Sužinojome. kad geriausia knyga mažiesiems skaitytojams 2007 m. pripažinta Kęstučio Kasparavičiaus ,,Dingęs paveikslas“. Dar ne visi šią knygą perskaitėme, tad stengsimės perskaityti. Mums bibliotekininkė parodė filmuką apie rašytoją Kęstutį Kasparavičių. Sužinojome, kad jis iš pradžių tik iliustravo knygeles, o vėliau ėmė kurti istorijas pats. Dabar jau yra išleidęs nemažai knygų.

Dar sužinojome, kad knygas gali rašyti ir vaikai, nes praėjusių  metų debiuto apdovanojimą gavo mergaitė, kuri knygą parašė būdama 16-os metų. Nusprendėme ir mes kurti įdomias istorijas. O gal kuris iš mūsų irgi taps rašytoju?

Dar daug sužinojome apie knygeles ir rašytojus. Diskutavome apie perskaitytas knygas. Nutarėme dalyvauti internetiniame konkurse ,,Skaitome ir dalijamės“. Juk pernai mūsų klasės draugė Laura irgi panašiame konkurse dalyvavo ir buvo pakviesta į Nacionalinę Martyno Mažvydo biblioteką, gavo dovanų knygą ir žiūrėjo spektaklį.
Popietė bibliotekoje

Popietės pabaigoje bibliotekos darbuotojos mums padovanojo  kalendorių ,,2008 metai su knyga“, žymutes knygai ir skaitymo metų ženklelį ,,skaityk-laisvėk-tobulėk“.

Ši išvyka buvo labai įdomi ir naudinga. Nuo šiol mes būsime dar aktyvesni knygų skaitytojai.

Kviečiame visus vaikus skaityti, augti ir tobulėti.


                                                                                              Plungės Senamiesčio vidurinės mokyklos 3a klasės mokiniai

 
Jūsų komentaras
Vardas: El. pašto adresas:
  
komentarų nėra
 
© 2008-IEJI - SKAITYMO METAI. Visos teisės saugomos. Sprendimas: IDAMAS. Naudojama SMART WEB sistema.